Numer konta SANTANDER 34 1090 2590 0000 0001 2242 9584.

     

CENNIK

DR BARBARA CIEŚLAK-GAŁĄZKA

1. Wizyta 1h 360 zł
2. Wizyta 30 minut 270 zł
3. Konsultacja telefoniczna 1h 300 zł
4. Konsultacja telefoniczna 30 minut 240 zł

MGR JUSTYNA SZCZERBA

1. Pierwsza konsultacja dietetyczna 1h 190 zł
2. Konsultacja dietetyczna 30 min 150 zł
3. Konsultacja mailowa 80 zł
Indywidualny plan żywieniowy 230-470 zł – cena ustalana indywidualnie
 

INNE USŁUGI 

Wizyty kontrolne przedłużone dla Pacjentów wymagających szczególnie wnikliwej i dłuższej analizy sytuacji klinicznej, której ramy wykraczają poza czas przeznaczony na standardową wizytę kontrolną 150% podstawowej ceny wizyty kontrolnej za wizytę u dr BCG 45-60 minut; w przypadku dłuższych konsultacji niż wymienione, cena ustalana indywidualnie.
Wystawienie recepty bez wizyty lekarskiej 40 zł
Zaświadczenie 120 zł
Zaświadczenie + wydruk dokumentacji medycznej 150 zł
      Z uwagi na liczne konsultacje osobiste i telefoniczne w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie prowadzić z Pacjentami swobodnej i rozległej korespondencji mailowej. Dostępne w przeszłości konsultacje mailowe na życzenie Pacjenta obecnie przekraczają nasze możliwości czasowe. Jednocześnie bardzo przepraszamy Pacjentów, którzy po wysłaniu wiadomości bezpośrednio do Pani Doktor lub Pani Dietetyk nie otrzymali odpowiedzi. Zapewniamy, że taka sytuacja nie jest wynikiem złej woli, ani tym bardziej lekceważenia, ale jest skutkiem ogromu wiadomości zawierających wyniki badań przysyłanych przez Pacjentów do konsultacji osobistych lub telefonicznych, które niejako „przysypują” inną korespondencję. Z tego względu by uniknąć nieporozumień i rozczarowań  bardzo prosimy o rejestrowanie konsultacji mailowych wyłącznie na jednoznaczną prośbę Pani Doktor lub Pani Dietetyk. Wszystkie konsultacje prosimy zgłaszać za pośrednictwem rejestracji (telefonicznie, osobiście ewentualnie mailowo). Prosimy o wyrozumiałość w kwestii odległych terminów wizyt. Osoby którym szczególnie zależy na przyspieszeniu terminu prosimy o wpisywanie się na tzw. listę rezerwową, do szybkiego wykorzystania w chwili zwolnienia miejsca w grafiku. W przypadku konsultacji telefonicznej konieczne jest wykonanie przedpłaty 48h przed jej terminem. Nieopłacenie konsultacji terminie będzie skutkowało jej automatycznym anulowaniem.
color
https://medycynazywienia.waw.pl/core/assets/a488b191f1/
https://medycynazywienia.waw.pl/
#70aa53
style1
paged
Wczytuję posty...
/home/klient.dhosting.pl/mariapluta/medycynazywienia.waw.pl/public_html/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
off
off
off
off

 

W przypadku konsultacji telefonicznej konieczne jest wykonanie przedpłaty 48h przed jej terminem. Nieopłacenie konsultacji terminie będzie skutkowało jej automatycznym anulowaniem.