Śliwka sok 100% 500 ml

mar 23, 2020

Soki

Proponowany sposób podania: 2x dziennie po 50 ml soku (rano i wieczorem).

Skład: 100% sok z owoców śliwy

Produkt do bezpośredniego spożycia lub rozcieńczenia.

Objętość netto: 500 ml, butelka szklana z brązowego szkła (zabezpiecza sok przed utratą właściwości odżywczych i witamin)

Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym (zgrzewce): 6

Średnia wartość odżywcza
w 100 ml soku:

Wartość energetyczna (energia) 189 kJ/ 45 kcal
Tłuszcz 0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone  0,0 g
Węglowodany 10,9 g
w tym: cukry 3,4 g
Białko <0,3 g
Sól <0,01 g

Naturalny sok śliwkowy

Śliwka to jeden z najcudowniejszych polskich owoców. Dojrzewające w słońcu lata śliwki wyróżniają się pięknymi kolorami i soczystym, aromatycznym, słodkim miąższem. To oczywiście również bardzo zdrowe owoce, słynące z zawartości licznych witamin, które pomagają dbać o urodę i dobre samopoczucie. Naturalny sok ze śliwek to sposób, aby korzystać z właściwości tych letnich owoców przez cały rok. Produkowany naturalnymi metodami (NFC – nie z koncentratu!) i zapakowany w szklaną, ciemną butelkę, która chroni przed słońcem, zachowuje wspaniały smak, zapach, kolor, a także składniki odżywcze.

Śliwkom przypisuje się właściwości związane z ochroną układu trawiennego. Dzięki zawartości przeciwutleniaczy mają też korzystny wpływ na ogólną kondycję organizmu oraz spowolnienie procesów starzenia. Śliwki są znane również jako owoc poprawiający humor. To m.in. dlatego warto włączyć je do swojej diety. Zimą, kiedy dostęp do świeżych śliwek jest utrudniony, można spożywać np. naturalny sok śliwkowy.

Produkując naturalny sok ze śliwek, przykładamy dużą wagę do zachowania właściwości smakowych i zdrowotnych owoców. Dlatego wykorzystujemy tylko naturalne metody. Sok ze śliwki powstaje z myślą o wszystkich tych, którzy niezależnie od aury za oknem chcą poczuć smak lata, dbając jednocześnie o swoje zdrowie. Naturalny sok śliwkowy można spożywać samodzielnie lub w formie rozcieńczonej. Świetnie nadaje się do mieszania z wodą, a także innymi sokami i napojami. Może być również składnikiem zdrowych deserów i innych potraw. Polecamy!

Post by nextima